Велика місткість: цей автоматичний дозатор дезінфікуючого засобу для рук має велику місткість 1200 мл, підходить для використання різних дезінфікуючих рідин та засобів для рук, для щоденного та професійного використання, ідеально підходить для дому, готелів, лікарень чи інших громадських місць.






Автоматичне керування датчиком: безконтактна машина для дезінфекції рук призначена для розпилення дезінфікуючого засобу для рук або спирту та забезпечує автоматичне дозування спрею, що дозволяє швидко та легко дезінфікувати руки та усуває перехресне забруднення, досягаючи оптимальної гігієни рук.
Зручно та гігієнічно: просто піднесіть руку під датчик, щоб запустити дозатор мила, ви можете ефективно уникнути перехресного зараження, не торкаючись дозатора мила. Підходить для громадських місць, таких як офіси, готелі, лікарні, медичні установи, школи тощо.
| Номер товару: | K9 Pro Plus |
| Розмір продукту: | 121,7×131,5×302 мм |
| Напруга: | 5 В 2 А |
| Місткість: | 1200 мл |
| Вимірювання відстані: | 2-10 см |
| Гучність звуку: | 1-4 рівні регульовані |
| Дозування: | 0,1-2 мл регульований |
| Встановлення: | Настінний, настільний, штативний |
| Тип насоса: | Додатково (розпилювач/крапельний/пінний насос) |
| Діапазон вимірювання: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Температура сигналізації: | Регульований |
| Сертифікат: | CE, ROHS, FCC |
| Трансляція 18 мовами: | |
| Китайська, англійська, іспанська, японська, португальська, корейська, німецька, французька, російська, італійська, арабська, турецька, тайська, камбоджійська, індонезійська, бенгальська, хінді, в'єтнамська | |
| Пакет K9 Pro Plus: | 1 шт./кольорова коробка; 9 шт./коробка |
| Однокольорова коробка містить: 1 дозатор, 1 піддон для крапель, 1 інструкцію, 1 USB-кабель, 2 шурупи для кріплення до стіни. | |
| 15,5×15,5×31,5 см | |
| 49x495x35 см | |
| 9,45/11,60 кг | |
| Комплект для штатива: | 1 шт./коричнева коробка; 20 шт./коробка |
| 71X38X32 см | |
| 15,8/16,5 кг | |
Найчастіші запитання
З: Продукт дешевий, чи гарантована якість?
В: Ми маємо понад 10 років досвіду виробництва та продажу, і на всі продукти надається 12-місячна гарантія.
З: Чи можемо ми замовити лише зразки для тестування перед оформленням замовлення?
A: Звичайно, зразок замовлення прийнятний для нас.
З: Який спосіб оплати ви приймаєте?
A: Стандартні умови: T/T авансом. Велика сума: L/C за пред'явленням.
Невелика сума, як-от плата за зразки: Paypal та Western Union.
З: Як ви зазвичай відправляєте товар? І скільки часу займає доставка?
A: Для зразків та невеликих замовлень, експрес-доставка зазвичай займає 3-5 днів. Для великих замовлень, якщо вам потрібно терміново, ми можемо відправити товар повітрям. Якщо ви хочете заощадити на вантажних перевезеннях, ми можемо відправити їх морем, що займає близько 30-50 днів, залежно від місця призначення.
З моменту свого заснування наша фабрика розробляє першокласну продукцію, дотримуючись принципу
якість понад усе. Наша продукція здобула чудову репутацію в галузі та користується довірою серед нових і старих клієнтів.