Автоматичне керування датчиком: безконтактна машина для дезінфекції рук призначена для розпилення дезінфікуючого засобу для рук або спирту та забезпечує автоматичне дозування спрею, що дозволяє швидко та легко дезінфікувати руки та досягати оптимальної гігієни рук.
Зручно та гігієнічно: просто піднесіть руку під датчик, щоб запустити дозатор мила, ви можете ефективно уникнути перехресного зараження, не торкаючись дозатора мила. Підходить для громадських місць, таких як офіси, готелі, лікарні, медичні установи, школи тощо.
| Номер товару: | DAZ-BOX з підлоговою підставкою |
| Розмір продукту: | 410x200x120 мм |
| Колір: | Срібло |
| Місткість: | 2500 мл |
| Матеріал: | Метал з обробкою порошковим покриттям |
| Час видачі: | 0,2-0,5 с |
| Відстань дозування | 1,5-3 дюйми |
| Підлога: | Матеріал підноса: Метал з порошковим покриттям Матеріал трубки: алюміній з порошковим покриттям Матеріал основи стійки: сталь з порошковим покриттям |
| Тип насоса: | Крапля/Спрей/Піна необов'язково |
| Електропостачання 1: | Електричний постійний струм |
| Електропостачання 2: | 4 батарейки розміру C |
| Тривалий термін служби батареї: | >30 000 циклів |
| Сертифікат | CE, RoHS, FCC |
| Упаковка: | 1 комплект/коробка |
| Розмір коробки: | 47X36,5X39,5 см |
| ПнЗ/ПдЗ: | 9,5/10,35 кг |




З моменту свого заснування наша фабрика розробляє першокласну продукцію, дотримуючись принципу
якість понад усе. Наша продукція здобула чудову репутацію в галузі та користується довірою серед нових і старих клієнтів.