Велика місткість: цей автоматичний дозатор дезінфікуючого засобу для рук має велику місткість 1000 мл, підходить для використання різних дезінфікуючих рідин та засобів для рук, для щоденного та професійного використання, ідеально підходить для дому, готелів, лікарень чи інших громадських місць.
Зручно та гігієнічно: просто піднесіть руку під датчик, щоб запустити дозатор мила, ви можете ефективно уникнути перехресного зараження, не торкаючись дозатора мила. Підходить для громадських місць, таких як офіси, готелі, лікарні, медичні установи, школи тощо.

| Номер товару: | F1307 з підлоговою підставкою |
| Розмір дозатора мила: | 120x120x260 мм |
| Колір дозатора мила: | Білий |
| Місткість дозатора мила: | 1000 мл |
| Матеріал дозатора мила: | 100% чистий інженерний пластик ABS |
| Пляшка для мила: | Багаторазовий |
| Вага дозатора мила: | 0,90 кг |
| Живлення від: | Батарейка розміру 4*C або адаптер 110 В/220 В |
| Підлога: | Матеріал підноса: Метал з порошковим покриттям Матеріал трубки: алюміній з порошковим покриттям Матеріал основи стійки: сталь з порошковим покриттям |
| Тип насоса: | Додатково (розпилювач/крапельний/пінний насос) |
| Дозування використання: | 1-рідинний насос: 1 мл щоразу |
| 2-пінний насос: 0,8 мл щоразу | |
| 3-розпилювальний насос: 0,8 мл щоразу | |
| Сертифікат: | CE, ROHS, FCC |
| Упаковка: | 1 комплект/коробка |
| Розмір коробки: | 36X34X20 см |
| ПнЗ/ПдЗ: | 5,6/6,2 кг |
З моменту свого заснування наша фабрика розробляє першокласну продукцію, дотримуючись принципу
якість понад усе. Наша продукція здобула чудову репутацію в галузі та користується довірою серед нових і старих клієнтів.