Відео
Специфікація
| Номер товару: | Нержавіюча сталь F1303 |
| Розмір продукту: | 120x120x260 мм |
| Колір: | Білий |
| Місткість: | 1000 мл |
| Матеріал: | Нержавіюча сталь |
| Пляшка: | Багаторазовий |
| Вага виробу: | 1,25 кг |
| Живлення від: | Батарейка розміру 4*C або адаптер 110 В/220 В |
| Встановлення: | Настінна/підлогова підставка |
| Тип насоса: | Додатково (розпилювач/крапельний/пінний насос) |
| Дозування насосом: | 1-рідинний насос: 1 мл щоразу |
| 2-пінний насос: 0,8 мл щоразу | |
| 3-розпилювальний насос: 0,8 мл щоразу | |
| Сертифікат: | CE, ROHS, FCC |
| Упаковка: | 1 шт./коричнева коробка; 15 шт./коробка |
| Розмір коробки: | 65,5X41X29 см |
| ПнЗ/ПдЗ: | 19,50/20,50 кг |
Список речей:
Диспенсер x1
USB-кабель x1
Керівництво x1
Підтримуюча пряжка x1
Гвинти для настінного кріплення x2
Застосування:
Автоматичний безконтактний дозатор мила Siweiyi широко використовується для дезінфекції рук вдома, в офісі, готелі, торговому центрі, школі, лікарні тощо, доступний для індивідуального та громадського використання.
Найчастіші запитання
З: Чи гарантована якість?
В: Ми маємо понад 10 років досвіду виробництва та продажу, і на всі продукти надається 12-місячна гарантія.
З: Чи можемо ми замовити лише зразки для тестування перед оформленням замовлення?
A: Звичайно, зразок замовлення прийнятний для нас.
З: Який спосіб оплати ви приймаєте?
A: Стандартні умови: T/T авансом. Велика сума: L/C за пред'явленням.
Невелика сума, як-от плата за зразки: Paypal та Western Union.
З: Як ви зазвичай відправляєте товар? І скільки часу займає доставка?
A: Для зразків та невеликих замовлень, експрес-доставка зазвичай займає 3-5 днів. Для великих замовлень, якщо вам потрібно терміново, ми можемо відправити товар повітрям. Якщо ви хочете заощадити на вантажних перевезеннях, ми можемо відправити їх морем, що займає близько 30-50 днів, залежно від місця призначення.
З: Чи приймаєте ви OEM та ODM?
В: Так, ми можемо налаштувати продукти, етикетки, упаковку.
З моменту свого заснування наша фабрика розробляє першокласну продукцію, дотримуючись принципу
якість понад усе. Наша продукція здобула чудову репутацію в галузі та користується довірою серед нових і старих клієнтів.