Відео
Специфікація
| Номер товару: | DAZ-BOX |
| Розмір продукту: | 410x200x120 мм |
| Колір: | Срібло |
| Місткість: | 2500 мл |
| Матеріал: | Метал з обробкою порошковим покриттям |
| Час видачі: | 0,2-0,5 с |
| Відстань дозування | 1,5-3 дюйми |
| Встановлення: | Настільна/Настінна/Підлогова підставка |
| Тип насоса: | Крапля/Спрей/Піна необов'язково |
| Електропостачання 1: | Електричний постійний струм |
| Електропостачання 2: | 4 батарейки розміру C |
| Тривалий термін служби батареї: | >30 000 циклів |
| Сертифікат | CE, RoHS, FCC |
| Упаковка: | 1 шт./коричнева коробка; 2 шт./коробка |
| Розмір коробки: | 45,5X25X18,5 см |
| ПнЗ/ПдЗ: | 2,80/3,15 кг |
| Список речей | |
| дозатор | 1 |
| USB-кабель | 1 |
| Ручний | 1 |
| Підтримуюча пряжка | 1 |
| Гвинти для настінного кріплення | 2 |

Найчастіші запитання
З: Чи можемо ми замовити лише зразки для тестування перед оформленням замовлення?
A: Звичайно, зразок замовлення прийнятний для нас.
З: Який спосіб оплати ви приймаєте?
A: Стандартні умови: T/T авансом. Велика сума: L/C за пред'явленням.
Невелика сума, як-от плата за зразки: Paypal та Western Union.
З: Як ви зазвичай відправляєте товар? І скільки часу займає доставка?
A: Для зразків та невеликих замовлень, експрес-доставка зазвичай займає 3-5 днів. Для великих замовлень, якщо вам потрібно терміново, ми можемо відправити товар повітрям. Якщо ви хочете заощадити на вантажних перевезеннях, ми можемо відправити їх морем, що займає близько 30-50 днів, залежно від місця призначення.
З: Чи можу я розмістити наш логотип на продукті та упаковці? Як мені це зробити?
В: Будь ласка, надайте файли ЛОГОТИПІВ високої роздільної здатності та вимоги, ми зробимо для вас креслення для підтвердження. Після отримання вашого підтвердження ми зробимо 2-3 зразки для повторного підтвердження.
З моменту свого заснування наша фабрика розробляє першокласну продукцію, дотримуючись принципу
якість понад усе. Наша продукція здобула чудову репутацію в галузі та користується довірою серед нових і старих клієнтів.