Відео
Особливості:
Автоматичне керування датчиком: безконтактний дозатор дезінфікуючого мила для рук призначений для розпилення дезінфікуючого засобу для рук або спирту та забезпечує автоматичне дозування спрею, що дозволяє швидко та легко дезінфікувати руки та усуває перехресне забруднення, досягаючи оптимальної гігієни рук.
Настінний стиль: настінний дозатор дезінфікуючого засобу добре допомагає підтримувати порядок на поверхні стільниці.
Працює від батарейок та може перезаряджатися: цей дозатор спиртового мила працює від батарейок, а також може бути заряджений від адаптера. (Адаптер для заряджання та батарейки не постачаються)
Зручно та гігієнічно: просто піднесіть руку під датчик, щоб запустити дозатор мила, ви можете ефективно уникнути перехресного зараження, не торкаючись дозатора мила. Підходить для громадських місць, таких як офіси, готелі, лікарні, медичні установи, школи тощо. Він одночасно вимірює температуру рук та чола.









| Технологічні параметри | |
| Акумулятор | 4 батарейки типу АА, 2 батарейки типу 18650 або USB |
| Матеріали | високоякісний ABS+HDPE, не відновлений |
| Колір | білий, інші кольори можна налаштувати |
| Вимір | 121,7×131,5×302 мм |
| Місткість | 1200 мл |
| Точність | ±0,2°C |
| Температура навколишнього середовища | 10-40°C (найкраще 15-35°C) |
| Діапазон вимірювання | 0-50°C |
| Тип сигналізації | миготливий+пищаний напис «DIDIDI» |
| Типи форсунок | Додатково (розпилювач/крапельний/пінний насос) |
| Розміщення | Настінний, настільний, штативний |
Пакет включає:
Диспенсер x1
USB-кабель x1
Керівництво x1
Підтримуюча пряжка x1
Гвинти для настінного кріплення x2
Піддон для крапель x1
Воронка x1
Лоток для задньої кришки x1
Кількість у коробці: 9 шт./коробка
Розмір головного картону: 49x49x36 см
Вага: 11,6 кг/коробка
Примітки: батарейки та USB-адаптер не входять до комплекту
З моменту свого заснування наша фабрика розробляє першокласну продукцію, дотримуючись принципу
якість понад усе. Наша продукція здобула чудову репутацію в галузі та користується довірою серед нових і старих клієнтів.