Відео
Специфікація
| Номер товару: | K9 Pro Plus |
| Розмір продукту: | 121,7×131,5×302 мм |
| Напруга: | 5 В 2 А |
| Місткість: | 1200 мл |
| Вимірювання відстані: | 2-10 см |
| Гучність звуку: | 1-4 рівні регульовані |
| Дозування: | 0,1-2 мл регульований |
| Встановлення: | Настінний, настільний, штативний |
| Тип насоса: | Додатково (розпилювач/крапельний/пінний насос) |
| Діапазон вимірювання: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Температура сигналізації: | Регульований |
| Сертифікат: | CE, ROHS, FCC |
| Трансляція 18 мовами: | |
| Китайська, англійська, іспанська, японська, португальська, корейська, німецька, французька, російська, італійська, арабська, турецька, тайська, камбоджійська, індонезійська, бенгальська, хінді, в'єтнамська | |
| Упаковка: | 1 шт./кольорова коробка; 9 шт./коробка |
| Кольорова коробка включає: | Диспенсер x1, USB-кабель x1, Інструкція x1, Підтримуюча пряжка x1 Гвинти для настінного кріплення x2 Піддон для крапель x1 Воронка x1 Лоток для задньої кришки x1 Кількість у коробці: 9 шт./коробка Розмір головного картону: 49x49x36 см Вага: 11,6 кг/коробка Примітки: батарейки та USB-адаптер не входять до комплекту |
| Розмір кольорової коробки: | 15,5×15,5×31,5 см |
| Розмір коробки: | 49x495x36 см |
| ПнЗ/ПдЗ: | 9,45/11,60 кг |
Особливості:
1. Можна розмістити на робочому столі, стіні, штативі
2. Підтримує 18 мов
3. Джерела живлення: USB, 4 батарейки типу АА або 2 батарейки типу 18650
4. Власний патент, CE, ROHS, FCC затверджено
5. Мультифорсунки: розпилювач, крапля, піна
7. Доступні OEM та ODM


Обслуговування клієнтів:
1. На ваш запит щодо нашої продукції або ціни буде надано відповідь протягом 24 годин.
2. Продовжуйте інформувати наших клієнтів про виробничий процес та допомагайте організувати перевірку якості, якщо це необхідно.
3. Однорічна гарантія та відповідальне післяпродажне обслуговування.
4. Професійна команда з продажу та інженерів для забезпечення гарного досвіду покупки.
Гарантія якості:
1. Кожен виробничий процес перевіряється нашою командою контролю якості
2. Якість гарантується професійним інженером
3. Сертифікати CE, FCC, ROHS затверджені та мають власні патенти
4. Гарантія на один рік
З моменту свого заснування наша фабрика розробляє першокласну продукцію, дотримуючись принципу
якість понад усе. Наша продукція здобула чудову репутацію в галузі та користується довірою серед нових і старих клієнтів.