Велика місткість: цей автоматичний дозатор дезінфікуючого засобу для рук має велику місткість 1200 мл, підходить для використання різних дезінфікуючих рідин та засобів для рук, для щоденного та професійного використання, ідеально підходить для дому, готелів, лікарень чи інших громадських місць.
Зручно та гігієнічно: просто піднесіть руку під датчик, щоб запустити дозатор мила, ви можете ефективно уникнути перехресного зараження, не торкаючись дозатора мила. Підходить для громадських місць, таких як офіси, готелі, лікарні, медичні установи, школи тощо.
Автоматичне керування датчиком: безконтактна машина для дезінфекції рук призначена для розпилення дезінфікуючого засобу для рук або спирту та забезпечує автоматичне дозування спрею, що дозволяє швидко та легко дезінфікувати руки та усуває перехресне забруднення, досягаючи оптимальної гігієни рук.


| Номер товару: | K9 Pro Dual |
| Розмір продукту: | 121,7×131,5×302 мм |
| Напруга: | 5 В 2 А |
| Місткість: | 1200 мл |
| Вимірювання відстані: | 2-10 см |
| Гучність звуку: | 1-4 рівні регульовані |
| Дозування: | 0,1-2 мл регульований |
| Встановлення: | Настінний, настільний, штативний |
| Тип насоса: | Додатково (розпилювач/крапельний/пінний насос) |
| Діапазон вимірювання: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Температура сигналізації: | Регульований |
| Сертифікат: | CE, ROHS, FCC |
| Трансляція 18 мовами: | |
| Китайська, англійська, іспанська, японська, португальська, корейська, німецька, французька, російська, італійська, арабська, турецька, тайська, камбоджійська, індонезійська, бенгальська, хінді, в'єтнамська | |
| Подвійний пакет K9 Pro: | 1 шт./кольорова коробка; 9 шт./коробка |
| Однокольорова коробка містить: 1 дозатор, 1 піддон для крапель, 1 інструкцію, 1 USB-кабель, 2 шурупи для кріплення до стіни. | |
| 15,5×15,5×31,5 см | |
| 49x495x35 см | |
| 9,45/11,60 кг | |
| Комплектація підлогової підставки: | 1 шт./коричнева коробка; 6 шт./коробка |
| 62X22X36 см | |
| 21/22 кг | |
З моменту свого заснування наша фабрика розробляє першокласну продукцію, дотримуючись принципу
якість понад усе. Наша продукція здобула чудову репутацію в галузі та користується довірою серед нових і старих клієнтів.