Відео
Особливості:
Вимірювання температури на великих відстанях: завдяки високоякісному датчику всередині, термометр-дозатор для рідкого мила K9 Pro F може контролювати температуру на відстані до 3 м, що дуже підходить для використання в громадських місцях, таких як школа, готель, лікарня, торговий центр тощо.
Настінний стиль: настінний автоматичний дозатор дезінфікуючого засобу добре працює для підтримки чистоти та порядку на поверхні стільниці.
Працює від батарейок та може перезаряджатися: цей дозатор спиртового мила живиться від батарейок типу АА або 18650, а також може живитися від адаптера. (Адаптер для заряджання та батарейки не постачаються).
Зручно та гігієнічно: просто піднесіть руку під датчик, щоб запустити автоматичний дозатор мила, ви можете ефективно уникнути перехресного зараження, не торкаючись дозатора. Підходить для громадських місць, таких як офіси, готелі, лікарні, медичні установи, школи тощо. Він одночасно вимірює температуру рук та чола.


| Номер товару: | K9 Pro F |
| Розмір продукту: | 121,7×131,5×302 мм |
| Напруга: | 5 В 2 А |
| Місткість: | 1200 мл |
| Вимірювання відстані: | 3m |
| Гучність звуку: | 1-4 рівні регульовані |
| Дозування: | 0,1-2 мл регульований |
| Встановлення: | Настінний, настільний, штативний |
| Тип насоса: | Додатково (розпилювач/крапельний/пінний насос) |
| Діапазон вимірювання: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Температура сигналізації: | Регульований |
| Сертифікат: | CE, ROHS, FCC |
| Трансляція 18 мовами: | |
| Китайська, англійська, іспанська, японська, португальська, корейська, німецька, французька, російська, італійська, арабська, турецька, тайська, камбоджійська, індонезійська, бенгальська, хінді, в'єтнамська | |
| Упаковка: | 1 шт./кольорова коробка; 9 шт./коробка |
| Кольорова коробка включає: | Диспенсер x1, USB-кабель x1, Інструкція x1, Застібка x1, Гвинти для настінного кріплення x2, Піддон для крапель x1, Лійка x1, Задня кришка лотка x1, Кількість в коробці: 9 шт./коробкаРозмір головного картону: 49x495x35 смВага: 11,6 кг/коробка Примітки: батарейки та USB-адаптер не входять до комплекту |
| Розмір кольорової коробки: | 15,5×15,5×31,5 см |
| Розмір коробки: | 49x495x35 см |
| ПнЗ/ПдЗ: | 9,45/11,60 кг |
| Номер товару: | K9 Pro F |
| Розмір продукту: | 121,7×131,5×302 мм |
| Напруга: | 5 В 2 А |
| Місткість: | 1200 мл |
| Вимірювання відстані: | 3m |
| Гучність звуку: | 1-4 рівні регульовані |
| Дозування: | 0,1-2 мл регульований |
| Встановлення: | Настінний, настільний, штативний |
| Тип насоса: | Додатково (розпилювач/крапельний/пінний насос) |
| Діапазон вимірювання: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Температура сигналізації: | Регульований |
| Сертифікат: | CE, ROHS, FCC |
| Трансляція 18 мовами: | |
| Китайська, англійська, іспанська, японська, португальська, корейська, німецька, французька, російська, італійська, арабська, турецька, тайська, камбоджійська, індонезійська, бенгальська, хінді, в'єтнамська | |
| Упаковка: | 1 шт./кольорова коробка; 9 шт./коробка |
| Кольорова коробка включає: | Диспенсер x1, USB-кабель x1, Інструкція x1, Застібка x1, Гвинти для настінного кріплення x2, Піддон для крапель x1, Лійка x1, Задня кришка лотка x1, Кількість в коробці: 9 шт./коробкаРозмір головного картону: 49x495x35 смВага: 11,6 кг/коробка Примітки: батарейки та USB-адаптер не входять до комплекту |
| Розмір кольорової коробки: | 15,5×15,5×31,5 см |
| Розмір коробки: | 49x495x35 см |
| ПнЗ/ПдЗ: | 9,45/11,60 кг |
З моменту свого заснування наша фабрика розробляє першокласну продукцію, дотримуючись принципу
якість понад усе. Наша продукція здобула чудову репутацію в галузі та користується довірою серед нових і старих клієнтів.