Відео
Специфікація
| Номер товару: | K9 Pro Plus з Wi-Fi від Tuya App |
| Розмір продукту: | 121,7×131,5×302 мм |
| Напруга: | 5 В 2 А |
| Місткість: | 1200 мл |
| Вимірювання відстані: | 2-10 см |
| Гучність звуку: | 1-4 рівні регульовані |
| Дозування: | 0,1-2 мл регульований |
| Встановлення: | Настінний, настільний, штативний |
| Тип насоса: | Додатково (розпилювач/крапельний/пінний насос) |
| Діапазон вимірювання: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Температура сигналізації: | Регульований |
| Сертифікат: | CE, ROHS, FCC |
| Трансляція 18 мовами: | |
| Китайська, англійська, іспанська, японська, португальська, корейська, німецька, французька, російська, італійська, арабська, турецька, тайська, камбоджійська, індонезійська, бенгальська, хінді, в'єтнамська | |
| Упаковка: | 1 шт./кольорова коробка; 9 шт./коробка |
| Кольорова коробка включає: | 1x диспенсер, 1x піддон для крапель, 1x інструкція, 1x USB-кабель, 2x шурупи для кріплення до стіни. |
| Розмір кольорової коробки: | 15,5×15,5×31,5 см |
| Розмір коробки: | 49x495x36 см |
| ПнЗ/ПдЗ: | 9,45/11,60 кг |
| Переваги: | |
| * Перемикання мов | * Регульоване дозування |
| * Регульований рівень звуку | * Запис даних вимірювання температури |
| * Налаштування ємності | * Один додаток може керувати кількома функціями |

Автоматичне керування датчиком: цей безконтактний дозатор дезінфікуючого засобу для рук призначений для розпилення дезінфікуючого засобу для рук або спирту та забезпечує автоматичне дозування спрею, що дозволяє швидко та легко дезінфікувати руки та усуває перехресне забруднення, досягаючи оптимальної гігієни рук.
Настінний стиль: настінний дозатор мила добре підходить для утримання поверхні стільниці в чистоті.
Працює від батарейок та може перезаряджатися: цей дозатор спиртового мила працює від батарейок, також може живитися від адаптера. (Адаптер для заряджання та батарейки не постачаються)
Доступний Wi-Fi: він підтримується застосунком Tuya, який можна завантажити на свої мобільні телефони. За його допомогою ви можете легко та зручно керувати всіма функціями.
З моменту свого заснування наша фабрика розробляє першокласну продукцію, дотримуючись принципу
якість понад усе. Наша продукція здобула чудову репутацію в галузі та користується довірою серед нових і старих клієнтів.