| Розмір | 126,2*182,2*271,5 мм |
| Матеріал | ПП пластик |
| Колір | Білий |
| Місткість | 1000 мл |
| Блок живлення | Батарейки AA/18650 та USB-накопичувачі |
| Включити | диспенсер x1 |
| USB-кабель x1 | |
| Керівництво x1 | |
| Підтримуюча пряжка x1 | |
| Гвинти для настінного кріплення x2 | |
| Піддон для крапель x1 | |
| Воронка x1 | |
| Лоток для задньої кришки x1 | |
| Кількість у коробці | 12 шт./коробка |
| Розмір головного картону | 57×44,5×33,5 см |
| Вага | 12,2 кг/коробка |
| Зауваження | батарейки та USB-адаптер не входять до комплекту |


Особливості:
Автоматичне керування датчиком: безконтактний дозатор дезінфікуючого мила для рук призначений для дезінфікуючого засобу для рук, гелю або спирту та забезпечує автоматичне дозування спрею, що дозволяє швидко та легко дезінфікувати руки та усуває перехресне забруднення.
Різні місця розташування: його можна розмістити на робочому столі, а також закріпити на стіні або штативі, що зручно використовувати в різних місцях.
Працює від батарейок та може перезаряджатися: цей дозатор спиртового мила живиться від 4 батарейок типу АА або 2 батарейок типу 18650, також може живитися від кабелю типу C. (Адаптер для заряджання та батарейки не постачаються)
Зручно та гігієнічно: просто піднесіть руку під датчик, щоб запустити дозатор, ви можете ефективно уникнути перехресного зараження. Підходить для громадських місць, таких як офіси, готелі, лікарні, медичні установи, школи тощо.
З моменту свого заснування наша фабрика розробляє першокласну продукцію, дотримуючись принципу
якість понад усе. Наша продукція здобула чудову репутацію в галузі та користується довірою серед нових і старих клієнтів.